Srpen 2012

Orlando Bellucci

30. srpna 2012 v 11:43
Jméno postavy: Orlando Bellucci
Datum narození: 5.11. 1989
Vzhled: Orlando je štíhlý, ale zárověň taky svalnatý muž o výšce asi 183 cm. Má černé vlasy, které nosí rozcuchané a nemá je nagelované. Má hnědé oči a střední nos. Rty má tenké. Rád dělá různé lákavé ksychty na holky. Nosí volné trika a džíny má vždy skoro spadlé tak jak je to cool.
Povaha: Orlando je strašně lítostivý, hlavně u holek, když se s ním nějaká rozejde je z toho smutný, ale hned si hledá novou. Je hodný a všem rád se vším pomůže, když někoho vidí jak je smutný, rychle jde za ním a rozveseluje ho. Ale občas má své dny a je trochu sobecký.
Záliby: Orlando je herec, hraje v různých filmech a občas i v seriálech. Má rád romantické místa na které bere vždy svoji holku. Taky rád hraje fotbal a jiné sporty, jako například tenis nebo badminton.
Historie: Orlando se narodil v Itálii. Ve dvou letech si poprvé zahrál v jednom ne příliš známém filmu. V 10 letech se s rodiči museli přestěhovat, ztratil všechny kamarády. V novém městě si zase našel nové. V 15 přišly holky, každá o něho stála, ve škole byl oblíbený, skoro každý se s ním chtěl kamarádit. Až na jednoho kluka, který ho začal šikanovat, protože mu záviděl jeho oblíbenost. Orlandovi ani nepřišlo že je oblíbený, ale byl. Snažil se přestat být oblíbený, ale moc se mu to nedařilo. Nakonec se mu to povedlo a na škole nebyl oblíbený nikdo.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean

Jessica Zara McLaren

29. srpna 2012 v 22:13
Jméno postavy: Jessica Zara McLaren
Datum narození: 26.04.1992
Vzhled: Jessica měří asi tak 176 cm, je velmi štíhlá a taky docela hezká. Má dlouhé blonďaté vlasy, které nosí vždy spuštěné volně na ramenech. Její oči jsou hnědé, celkem světlé. Obočí má hnědé a dobře upravené. Řasy má velmi dlouhé a vždy, než vyjde z domu si je namaluje její oblíbenou řasenkou. Na oči si dává jen velice slabé třpytivé stíny. Nos má středně velký, trochu bambulatý. Její rty jsou dobře opečované a pokaždé natřené růžovou rtěnkou. Spodní ret je o trochu plnější než horní. Jessica si vždycky na svůj obličej dává pudr nebo make-up, kterým zakrývá své akné. Jess je velmi stylová, nosí oblečení které je právě v módě. Nejradši má volné trika, ale naopak uplé džíny. Občas nosí i šaty nebo sukýnky.
Povaha: Jessica je velmi milá a taky hodně sebevědomá. Ke všem je zdvořilá a chová se k nim velice mile. Ráda se seznamuje a potkává nové lidi. Má strašně ráda zvířata, doma v Australii měla psa a mnoho druhů mořských rybiček a jiných drobných živočichů co žijí v moři.
Záliby: Velký koníček je pro Jessicu lovení malých rybiček v moři nebo jen takové samotné plavání v moři ji hodně baví a ze všeho nejvíc ji baví se potápět a sledovat co se děje pod vodou. Moc ráda surfuje, a proto ji možná baví její práce dětské učitelky surfingu. A protože je tak krásná a má skvělou postavu, tak ji občas pozvou do nějakého filmu.
Historie: Jednoho krásného dne se narodila malá holčička jménem Jessica Zara McLaren. Byla velmi krásná, měla blonďaté vlásky a krásně hnědé očička. Když trošku povyrostla a učila se chodit, hodně ji oslovilo moře. Ráda se v něm koupala s tatínkem a nebo si u břehu jen tak hrála s konvičkou a jinými hračkami. Když měla Jessica 10 let, umřel jí její milovaný tatínek, kterého měla strašně moc ráda. Tak 2 roky z toho byla smutná. Málo jedla, před spaním brečela a dokonce se ani moc nechtěla koupat v moři. Ale po pár letech ji to přešlo a dostala zase novou chuť do života. V 15 letech dostala k narozeninám rybičku a od té chvíle má svoji sbírku všech nejzajímavějších rybiček. V 18 letech dostala pejska, kterého pojmenovala Jack a od té chvíle jsou to nejlepší přátelé až do dnes.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean

John Burton

29. srpna 2012 v 21:23
Jméno postavy: John Burton
Datum narození: 01.01.1990
Vzhled: John je mladý a velmi pohledný muž. Je středně vysoký. Měří asi 180 cm. Je hubený a má dokonale vypracovanou a svalnatou postavu. Má tmavě hnědé vlasy, ale spíš má vlasy do takového rozcuchu. Tmavě hnědé oči, normální nos a krásné plné rty. Chodí hezky oblečený, Většinou mu stačí jen jednoduché tričko s džínama a teniskama. Jinak si na oblečení nedává moc záležet, chodí si v tom co ho napadne.
Povaha: Je hodný a velmi milý na všechny lidi co potká. Má hodně přátel takže chodí ven spíše s nimi než sám. V žádném případě není samotář. Je upřímný hlavně na své přátelé a rodinu, ale i na všechny ostatní. Rád pomůže, ale musíte mu říct. V jeho životě bylo spoustu dívek a dostal od nich přezdívku lamač srdcí. Nikdy to moc dlouho nevydrželo. Jenže teď hledá opravdový vztah.
Záliby: Už několik roků se věnuje fotbalu a ostatním sportům, to také svědčí o jeho dokonalé postavě kterou mu všichni chválí. Plánuje mít s fotbalem i nějaké další plány, takže možná i profesi. Miluje párty a dobré večírky. Vždy se tam totiž seznámí se spoustu novými lidmi. Nesnáší golf.
Historie: John se odmalička věnuje fotbalu, kterému je velice oddaný a udělal by pro něj všechno. Má dva úžasné pohodové rodiče, kteří mu všechno dovolí a jsou bohatí takže mu to nedělá problém. Je jedináček, ale vždy po sourozenci toužil. V minulosti měl mnoho dívek a hodně nepodařených vztahů, ale jakmile k dívce začne něco cítit, bere vše vážně. Rozhodl se odstěhovat na Hawaii, aby zde našel lásku svého života, takže se mu to snad podaří.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven

Caitlin Rose Masson

29. srpna 2012 v 18:35
Jméno postavy: Caitlin Rose Masson
Datum narození: 27.03.1991
Vzhled: Caitlin je vysoká 175 centimetrů. Má štíhlou postavu, ale zase není vyhublá. Její dlouhé nohy svědčí o její výšce i když není až moc vysoká. Má spíše průměrně vysokou postavu na její věk. Už odmalička měla dlouhé mírně zvlněné hnědé vlasy, které nosí vždy přehozené na jednu stranu. Jen při sportu si je stahuje do drdolu, který se jí nikdy nepovede. Její velké tmavě čokoládové oči jsou tím, čeho si na ní všimnete první. Nad očima má lehce namalované řasy a tmavé obočí, které se k jejímu obličeji ovšem hodí. Nos má normální velikosti i když jí přijde velký, vůbec není. Plné rty, které jsou podle ní i ostatních na ní to nejhezčí zdobí většinou tmavá barva rtěnky, ale nikdy ne moc tmavá. Caitlin se obléká letně a proto jí vyhovuje tohle počasí na Hawaii. Ráda nosí letní šaty a k nim vysoké podpatky, takže potom je strašně vysoká. K šatům si vždy vezme spoustu zlatých náramků nebo nějaký náhrdelník a nikdy nezapomene na dlouhé náušnice, které miluje a má jich spoustu.
Povaha: Caitlin je klidná a milá dívka, která se ráda seznamuje s novými lidmi a poznává úplně nové místa. Vždy měla spoustu kamarádů a je oblíbená a to hlavně díky její povaze. Nerada se hádá se svými kamarády a když už se pohádá, vždy to rychle urovná. Taky se ráda přizpůsobuje ostatním, proto s ní skoro nikdy nebudete mít žádný konflikt. Je milá a ráda všem pomáhá. Ráda si někdy zajde na nějakou diskotéku nebo si zajde do baru, ale to jen když se jí chce. Jinak ji hledejte spíše na klidnějších místech nebo na pláži. Caitlin má a vždy bude mít problém s tím, aby řekla svůj vlastní názor, jak to vidí. Vždy se stydí něco zveřejnit nebo udělat aby se tím něco nepokazilo. Taky často zapomíná nepodstatné věci, takže u sebe v každou chvíli nosí zápisníček bez kterého by se nepohnula. Má v něm zapsané všechny potřebné události a informace. Je velmi pečlivá a na všem si dává záležet, někdy možná až moc.
Záliby: Cait si ráda čte knížky. Kdyby ji nikdo nerušil, dokázala by si číst klidně i celé hodiny. Sama dokáže psát povídky, které ji opravdu baví, ale nikdy je nechtěla nikomu ukazovat ani to nikde zveřejňovat. Další její zálibou je nakupování. Baví ji si vybírat věci a hlavně oblečení podle barev a potom to ladit k doplňkům, které si vybírá možná raději než oblečení. Skoro jediná věc, která ji nebaví je sport. Nikdy jí nešel a nesnáší věci, u kterých se zapotí. To si raději přečte nějakou knížku.
Historie: 27.března v Austrálii začal život holčičce, kterou pojmenovali Caitlin Rose Masson. Přesto že se tato dívka narodila v Austrálii se hned po jejím narozením její rodiče rozhodli, že se přestěhují do Ameriky, do Miami. Caitlin tam šťastně vyrůstala až do jejich patnácti let. Měla spoustu přátel, milující rodiče a jednoho mladšího bratra. V patnácti se však všechno změnilo. Caitlin vyrostla a přestala si se svými rodiči rozumět. Od té doby se s nimi stále hádala a měla s nimi mnoho konfliktů. Oni nerozuměli jí, ona zase jim. Postupem času začala svoje rodiče nesnášet. Cait se začala zavírat sama v pokoji a četla si jen knížky. Nic jiného ji nezbývalo. Takhle to dělala do svých osmnácti let. Hned jak měla osmnáct let, přestěhovala se do jiného města a začala bydlet sama. Od posledního odstěhování neviděla rodiče a ani svého bratra, kterého ale nadevše miluje.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven

Výměna odkazů

29. srpna 2012 v 14:06
Pokud chcete abychom váš odkaz nebo ikonku zvěřejnili pište prosím do komentářů, případně na email. Pokud zveřejníme váš odkaz nebo ikonku, vy zveřejníte náš odkaz, pokud ne, ihned váš odkaz nebo ikonku smažeme.Dovolená

28. srpna 2012 v 20:20
Tady napište do komentářů od kdy do kdy chcete mýt dovolenou a my vás na tu dobu omluvíme. Např. Dovolená: 5.září - 11.září

Změny

28. srpna 2012 v 20:14
Zde do komentářů můžete psát jakou změnu byste si přáli.
Více informací v pravidlech Hawaii Holiday, které jste si určitě četli.
________________________________________________________________

Možné změny:
 • Chci se přestěhovat
 • Chci si postavit dům
 • Chci domacího mazlíčka
 • Chci si změnit profil
 • Jiná volba

Pravidla Hawaii Holiday

28. srpna 2012 v 20:06

PRAVIDLA HAWAII HOLIDAY

pravidla si musí přečíst každý před registrací do Hawaii Holiday
 • Čas a datum v Hawaii Holiday - Co se týká času, dní, měsiců a roku je vše stejné jako u nás. Takže pokud budete psát, že si vaše postava zašla do restaurace na oběd v devět večer, tak to opravdu není normální.
 • Počasí v Hawaii Holiday - Jak je to s počasím? Už to není stejné jako s časem a datumy. Přece jenom jsme na Hawaii, kde je pořád teplo a jsou zde tropické vedra takže vás prosíme o to, aby jste nepsali že sněží nebo prší.
 • Sourozenci a rodina - Sourozence a rodina v Hawaii Holiday samozřejmě mít můžete. Dokonce i pro ně můžete vypsat registraci, ale hrajte za ně stejně jako za sebe! V tomto pravidle ještě zmiňuji, že můžete mít postav kolik chcete. To znamená, že si můžete vytvořit klidně i 10 postav, nám to vadit nebude, ale musíte za ně hrát. Ale jestli chcete být sourozenci nebo rodina s vaším kamarádem/kamarádkou prostě si to napište v registraci do historie a zvolte si stejné příjmení. My to pochopíme a od té chvíle budete jako rodina.
 • Mazání postav (profilů) - Smažeme vám profil po šesti měsících co se na Hawaii Holiday vaše postava neukáže. Pokud nemáte čas nebo nestíháte, napište nám do článku ,,Dovolená". My si to přečteme a na vámi určenou dobu vás omluvíme. Samozřejmě pokud vaši postavu smažeme a vy se třeba po roce vrátíte s tím, že chcete zase hrát za svoji bývalou postavu, stačí nám napsat zpátky do článku ,,Dovolená" (najdete v menu) jméno vaší postavy a my vám ji na blog zase vrátíme.
 • Věk - Váš věk může být jakýkoliv, ale musí to být alespoň nad šestnáct let! Samozřejmě pokud vaše postava ještě není plnoletá, nesmí navštěvovat noční klub nebo si kupovat alkohol.
 • Hra za jinou postavu - Hra za jakoukoliv jinou postavu než jste si založili vy se trestá! My to poznáme takže nepodvádějte, protože jinak zablokujeme vaši postavu i možnost založení nové postavy.
 • Hotely, domy v Hawaii Holiday - Vaše postava a všechny postavy v Hawaii Holiday musí být zapsaní na nějakém z hotelů. V registraci máte na výběr ze tří možností (Summer Heaven, Gold Ocean, Sun Dance). Kterou si vyberete je pouze na vás. Ale je tady ještě jedna možnost a to je možnost mít vlastní dům. Při registraci si samozřejmě vyberete co chcete teď, ale pokud třeba za měsíc budete zase chtít bydlet někde jinde, v menu si najdete ,,Změny" a tam si vyberete o jakou změnu se jedná. Potom už jen napíšete že chcete něco jinak a my vám splníme přání. Dodávám, že hotely i domy mají svoji návštěvní knihu, jen to bude možná trošku trvat.
 • Akce - Akce jsou tady u nás běžné. V jednu chvíli plánujeme poznávací výlet na jeden z nějznámějších míst v celé Hawaii a jindy zase výlet lodí se zábavným programem a jídlem zdarma. Můžete se tady těšit na spoustu akcí, jako je třeba i větší soutěž, ale to uvdíte sami. Stačí jen když budete pravidelně chodit na naši stránku a všechno se dozvíte.
 • Finance - Každá postava má určitý počet peněž, ale jelikož s tím nechceme mít tolik práce, peníze nepoužíváme. Samozřejmě to neznamená, že když si koupíte něco k zakousnutí neplatíte za to. Musíte zmínit, že jste zaplatily, jinak vás může chytit i RPG policie, takže bych si na tohle dávala hodně velký pozor.
 • Obsluha, policie,.. - Stejně jako v normálním životě, obsluha, prodavači, policie a všechny možné postavy existují. Jen v RPG se za ně nehraje. Můžete s nimi hrát tak, že na ně mluvíte vy a určujete co vám dají, ale nemluvíte za ně! A co se týká policie? Pokud se opije nezletilý člověk nebo nezaplatíte v jednom z podniků, může vás zatknout policie, za kterou hrajeme my! Ale nebojte se, nepůjdete do vězení, ale pouze nebudete den poté moc hrát a pokud hrát budete, dáme vám trest na více dní a potom by následovalo úplné smazání postavy
 • Hawaii Holiday - Takhle bude znít naše jméno když budeme hrát. Jde o to, že se pod jménem ,,Hawaii Holiday" budeme zapojovat do hry. Například když budete hrát, jedna ze zakldatelek vám do toho vrthne a napíše že hoří. Nemůžete s tím nic dělat, protože se to stalo a to nemůžete nijak zastavit. Navíc nebudeme vám odpovídat takže odezvu od nás nečekjte.
pravidla možná budou postupem času přibývat, takže potom neříkte že to v pravidlech nebylo! kdyžtak se ptejte v dotazích - v menu

PŘIDANÁ PRAVIDLA V PRŮBĚHU HRY

nová pravidla si vždy musí přečíst již zaregistrovaní hráči v průběhu hry ale i před každou další registrací

 • Omezení počtu koupených věcí - Při každé návštěvě nákupního střediska si nemůžete každý den kupovat milion věcí. Samozřejmě že je nějaké omezení a to pět věcí na den. Tohle se ale týká pouze věcí a ne jídla. Když bude mít vaše postava hlad, může si koupit neomezený počet porcí.


Lucille Zoe Lamontagne

28. srpna 2012 v 19:52
Jméno postavy: Lucille Zoe Lamontagne
Datum narození: 28.2.1993
Vzhled: Lucille je vysoká mladá dívka. Má štíhlou postavu, středně tmavou pleť. Se zářivě modrýma očima okouzlí každého kluka který jde kolem. Její dlouhé blonďaté vlasy jsou vždy rozpuštěné a vlající ve větru vypadají opravdu neodolatelně sexy. Obočí Lucille je dobře upravené. Její maličký nosík je velmi roztomilý. Rty má docela objemné, proto si je ráda maluje leskem nebo rtěnkou. Za svoji bradu se moc stydí, protože ji má dvojitou a šišatou. Na oblékání má vkus, proto vždy nosí módní a trendy sexy hadříky.
Povaha: Je velice bystrá, jestli někdo potřebuje radu, ochotně a ráda mu pomůže. Je milá, veselá, přátelská a má smysl pro humor. Snaží se lidem okolo sebe vyhovět. Nemá ráda pocit že má nepřátele, snaží se se všemi vycházet. Je velice citlivá, má širokou slovní zásobu a špatně nese hádky. Velice špatně nese odmítnutí. Jak rostla, chtěla být lepší, ale ne vždy to šlo. Na střední škole se spíše soustředila na učení a ne na všelijaké její rozmary. Po škole se musela přestěhovat a rozhodla se že místo do kterého přijde bude přesně Hawaii. Velmi ji zaujalo.
Záliby: Lucille má velmi ráda volleyball a jiné všelijaké sporty. Například: tenis, ping pong, basketball, baseball a mezi jiné i jízda na kolečkových a ledních bruslích. Také moc ráda plave a šnorchluje. Má moc ráda všechny druhy a rasy zvířat a má jich doma spoustu. Hada, křečka, rybičky a jednoho malého roztomilého pejska. Ale nerada čte a učí se do školy.
Historie: Narodila se ve městě Paříž ale museli se s rodinou odstěhovat. Nemá žádného sourozence ale když byla malá, měla spoustu kamarádů. Když se odstěhovali tak o všechny přišla ale její máma jí byla nejlepší přítelkyní. Bohužel, když bylo Lucille 12 let její máma umřela a zůstala jen s otcem. Ale Lucille už se necítila tak dobře tak se odstěhovala k tetě a teď už bydlí ovšem sama.
Bydlí v hotelu: Sun Dance