Caitlin Rose Masson

29. srpna 2012 v 18:35
Jméno postavy: Caitlin Rose Masson
Datum narození: 27.03.1991
Vzhled: Caitlin je vysoká 175 centimetrů. Má štíhlou postavu, ale zase není vyhublá. Její dlouhé nohy svědčí o její výšce i když není až moc vysoká. Má spíše průměrně vysokou postavu na její věk. Už odmalička měla dlouhé mírně zvlněné hnědé vlasy, které nosí vždy přehozené na jednu stranu. Jen při sportu si je stahuje do drdolu, který se jí nikdy nepovede. Její velké tmavě čokoládové oči jsou tím, čeho si na ní všimnete první. Nad očima má lehce namalované řasy a tmavé obočí, které se k jejímu obličeji ovšem hodí. Nos má normální velikosti i když jí přijde velký, vůbec není. Plné rty, které jsou podle ní i ostatních na ní to nejhezčí zdobí většinou tmavá barva rtěnky, ale nikdy ne moc tmavá. Caitlin se obléká letně a proto jí vyhovuje tohle počasí na Hawaii. Ráda nosí letní šaty a k nim vysoké podpatky, takže potom je strašně vysoká. K šatům si vždy vezme spoustu zlatých náramků nebo nějaký náhrdelník a nikdy nezapomene na dlouhé náušnice, které miluje a má jich spoustu.
Povaha: Caitlin je klidná a milá dívka, která se ráda seznamuje s novými lidmi a poznává úplně nové místa. Vždy měla spoustu kamarádů a je oblíbená a to hlavně díky její povaze. Nerada se hádá se svými kamarády a když už se pohádá, vždy to rychle urovná. Taky se ráda přizpůsobuje ostatním, proto s ní skoro nikdy nebudete mít žádný konflikt. Je milá a ráda všem pomáhá. Ráda si někdy zajde na nějakou diskotéku nebo si zajde do baru, ale to jen když se jí chce. Jinak ji hledejte spíše na klidnějších místech nebo na pláži. Caitlin má a vždy bude mít problém s tím, aby řekla svůj vlastní názor, jak to vidí. Vždy se stydí něco zveřejnit nebo udělat aby se tím něco nepokazilo. Taky často zapomíná nepodstatné věci, takže u sebe v každou chvíli nosí zápisníček bez kterého by se nepohnula. Má v něm zapsané všechny potřebné události a informace. Je velmi pečlivá a na všem si dává záležet, někdy možná až moc.
Záliby: Cait si ráda čte knížky. Kdyby ji nikdo nerušil, dokázala by si číst klidně i celé hodiny. Sama dokáže psát povídky, které ji opravdu baví, ale nikdy je nechtěla nikomu ukazovat ani to nikde zveřejňovat. Další její zálibou je nakupování. Baví ji si vybírat věci a hlavně oblečení podle barev a potom to ladit k doplňkům, které si vybírá možná raději než oblečení. Skoro jediná věc, která ji nebaví je sport. Nikdy jí nešel a nesnáší věci, u kterých se zapotí. To si raději přečte nějakou knížku.
Historie: 27.března v Austrálii začal život holčičce, kterou pojmenovali Caitlin Rose Masson. Přesto že se tato dívka narodila v Austrálii se hned po jejím narozením její rodiče rozhodli, že se přestěhují do Ameriky, do Miami. Caitlin tam šťastně vyrůstala až do jejich patnácti let. Měla spoustu přátel, milující rodiče a jednoho mladšího bratra. V patnácti se však všechno změnilo. Caitlin vyrostla a přestala si se svými rodiči rozumět. Od té doby se s nimi stále hádala a měla s nimi mnoho konfliktů. Oni nerozuměli jí, ona zase jim. Postupem času začala svoje rodiče nesnášet. Cait se začala zavírat sama v pokoji a četla si jen knížky. Nic jiného ji nezbývalo. Takhle to dělala do svých osmnácti let. Hned jak měla osmnáct let, přestěhovala se do jiného města a začala bydlet sama. Od posledního odstěhování neviděla rodiče a ani svého bratra, kterého ale nadevše miluje.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama