Jessica Zara McLaren

29. srpna 2012 v 22:13
Jméno postavy: Jessica Zara McLaren
Datum narození: 26.04.1992
Vzhled: Jessica měří asi tak 176 cm, je velmi štíhlá a taky docela hezká. Má dlouhé blonďaté vlasy, které nosí vždy spuštěné volně na ramenech. Její oči jsou hnědé, celkem světlé. Obočí má hnědé a dobře upravené. Řasy má velmi dlouhé a vždy, než vyjde z domu si je namaluje její oblíbenou řasenkou. Na oči si dává jen velice slabé třpytivé stíny. Nos má středně velký, trochu bambulatý. Její rty jsou dobře opečované a pokaždé natřené růžovou rtěnkou. Spodní ret je o trochu plnější než horní. Jessica si vždycky na svůj obličej dává pudr nebo make-up, kterým zakrývá své akné. Jess je velmi stylová, nosí oblečení které je právě v módě. Nejradši má volné trika, ale naopak uplé džíny. Občas nosí i šaty nebo sukýnky.
Povaha: Jessica je velmi milá a taky hodně sebevědomá. Ke všem je zdvořilá a chová se k nim velice mile. Ráda se seznamuje a potkává nové lidi. Má strašně ráda zvířata, doma v Australii měla psa a mnoho druhů mořských rybiček a jiných drobných živočichů co žijí v moři.
Záliby: Velký koníček je pro Jessicu lovení malých rybiček v moři nebo jen takové samotné plavání v moři ji hodně baví a ze všeho nejvíc ji baví se potápět a sledovat co se děje pod vodou. Moc ráda surfuje, a proto ji možná baví její práce dětské učitelky surfingu. A protože je tak krásná a má skvělou postavu, tak ji občas pozvou do nějakého filmu.
Historie: Jednoho krásného dne se narodila malá holčička jménem Jessica Zara McLaren. Byla velmi krásná, měla blonďaté vlásky a krásně hnědé očička. Když trošku povyrostla a učila se chodit, hodně ji oslovilo moře. Ráda se v něm koupala s tatínkem a nebo si u břehu jen tak hrála s konvičkou a jinými hračkami. Když měla Jessica 10 let, umřel jí její milovaný tatínek, kterého měla strašně moc ráda. Tak 2 roky z toho byla smutná. Málo jedla, před spaním brečela a dokonce se ani moc nechtěla koupat v moři. Ale po pár letech ji to přešlo a dostala zase novou chuť do života. V 15 letech dostala k narozeninám rybičku a od té chvíle má svoji sbírku všech nejzajímavějších rybiček. V 18 letech dostala pejska, kterého pojmenovala Jack a od té chvíle jsou to nejlepší přátelé až do dnes.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ku-li-na Ku-li-na | Web | 30. srpna 2012 v 20:32 | Reagovat

Krásný blog.

2 Hawaii Holiday Hawaii Holiday | E-mail | Web | 15. září 2012 v 16:59 | Reagovat

[1]: Děkujeme. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama