John Burton

29. srpna 2012 v 21:23
Jméno postavy: John Burton
Datum narození: 01.01.1990
Vzhled: John je mladý a velmi pohledný muž. Je středně vysoký. Měří asi 180 cm. Je hubený a má dokonale vypracovanou a svalnatou postavu. Má tmavě hnědé vlasy, ale spíš má vlasy do takového rozcuchu. Tmavě hnědé oči, normální nos a krásné plné rty. Chodí hezky oblečený, Většinou mu stačí jen jednoduché tričko s džínama a teniskama. Jinak si na oblečení nedává moc záležet, chodí si v tom co ho napadne.
Povaha: Je hodný a velmi milý na všechny lidi co potká. Má hodně přátel takže chodí ven spíše s nimi než sám. V žádném případě není samotář. Je upřímný hlavně na své přátelé a rodinu, ale i na všechny ostatní. Rád pomůže, ale musíte mu říct. V jeho životě bylo spoustu dívek a dostal od nich přezdívku lamač srdcí. Nikdy to moc dlouho nevydrželo. Jenže teď hledá opravdový vztah.
Záliby: Už několik roků se věnuje fotbalu a ostatním sportům, to také svědčí o jeho dokonalé postavě kterou mu všichni chválí. Plánuje mít s fotbalem i nějaké další plány, takže možná i profesi. Miluje párty a dobré večírky. Vždy se tam totiž seznámí se spoustu novými lidmi. Nesnáší golf.
Historie: John se odmalička věnuje fotbalu, kterému je velice oddaný a udělal by pro něj všechno. Má dva úžasné pohodové rodiče, kteří mu všechno dovolí a jsou bohatí takže mu to nedělá problém. Je jedináček, ale vždy po sourozenci toužil. V minulosti měl mnoho dívek a hodně nepodařených vztahů, ale jakmile k dívce začne něco cítit, bere vše vážně. Rozhodl se odstěhovat na Hawaii, aby zde našel lásku svého života, takže se mu to snad podaří.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama