Lucille Zoe Lamontagne

28. srpna 2012 v 19:52
Jméno postavy: Lucille Zoe Lamontagne
Datum narození: 28.2.1993
Vzhled: Lucille je vysoká mladá dívka. Má štíhlou postavu, středně tmavou pleť. Se zářivě modrýma očima okouzlí každého kluka který jde kolem. Její dlouhé blonďaté vlasy jsou vždy rozpuštěné a vlající ve větru vypadají opravdu neodolatelně sexy. Obočí Lucille je dobře upravené. Její maličký nosík je velmi roztomilý. Rty má docela objemné, proto si je ráda maluje leskem nebo rtěnkou. Za svoji bradu se moc stydí, protože ji má dvojitou a šišatou. Na oblékání má vkus, proto vždy nosí módní a trendy sexy hadříky.
Povaha: Je velice bystrá, jestli někdo potřebuje radu, ochotně a ráda mu pomůže. Je milá, veselá, přátelská a má smysl pro humor. Snaží se lidem okolo sebe vyhovět. Nemá ráda pocit že má nepřátele, snaží se se všemi vycházet. Je velice citlivá, má širokou slovní zásobu a špatně nese hádky. Velice špatně nese odmítnutí. Jak rostla, chtěla být lepší, ale ne vždy to šlo. Na střední škole se spíše soustředila na učení a ne na všelijaké její rozmary. Po škole se musela přestěhovat a rozhodla se že místo do kterého přijde bude přesně Hawaii. Velmi ji zaujalo.
Záliby: Lucille má velmi ráda volleyball a jiné všelijaké sporty. Například: tenis, ping pong, basketball, baseball a mezi jiné i jízda na kolečkových a ledních bruslích. Také moc ráda plave a šnorchluje. Má moc ráda všechny druhy a rasy zvířat a má jich doma spoustu. Hada, křečka, rybičky a jednoho malého roztomilého pejska. Ale nerada čte a učí se do školy.
Historie: Narodila se ve městě Paříž ale museli se s rodinou odstěhovat. Nemá žádného sourozence ale když byla malá, měla spoustu kamarádů. Když se odstěhovali tak o všechny přišla ale její máma jí byla nejlepší přítelkyní. Bohužel, když bylo Lucille 12 let její máma umřela a zůstala jen s otcem. Ale Lucille už se necítila tak dobře tak se odstěhovala k tetě a teď už bydlí ovšem sama.
Bydlí v hotelu: Sun Dance
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama