Orlando Bellucci

30. srpna 2012 v 11:43
Jméno postavy: Orlando Bellucci
Datum narození: 5.11. 1989
Vzhled: Orlando je štíhlý, ale zárověň taky svalnatý muž o výšce asi 183 cm. Má černé vlasy, které nosí rozcuchané a nemá je nagelované. Má hnědé oči a střední nos. Rty má tenké. Rád dělá různé lákavé ksychty na holky. Nosí volné trika a džíny má vždy skoro spadlé tak jak je to cool.
Povaha: Orlando je strašně lítostivý, hlavně u holek, když se s ním nějaká rozejde je z toho smutný, ale hned si hledá novou. Je hodný a všem rád se vším pomůže, když někoho vidí jak je smutný, rychle jde za ním a rozveseluje ho. Ale občas má své dny a je trochu sobecký.
Záliby: Orlando je herec, hraje v různých filmech a občas i v seriálech. Má rád romantické místa na které bere vždy svoji holku. Taky rád hraje fotbal a jiné sporty, jako například tenis nebo badminton.
Historie: Orlando se narodil v Itálii. Ve dvou letech si poprvé zahrál v jednom ne příliš známém filmu. V 10 letech se s rodiči museli přestěhovat, ztratil všechny kamarády. V novém městě si zase našel nové. V 15 přišly holky, každá o něho stála, ve škole byl oblíbený, skoro každý se s ním chtěl kamarádit. Až na jednoho kluka, který ho začal šikanovat, protože mu záviděl jeho oblíbenost. Orlandovi ani nepřišlo že je oblíbený, ale byl. Snažil se přestat být oblíbený, ale moc se mu to nedařilo. Nakonec se mu to povedlo a na škole nebyl oblíbený nikdo.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama