Pravidla Hawaii Holiday

28. srpna 2012 v 20:06

PRAVIDLA HAWAII HOLIDAY

pravidla si musí přečíst každý před registrací do Hawaii Holiday
 • Čas a datum v Hawaii Holiday - Co se týká času, dní, měsiců a roku je vše stejné jako u nás. Takže pokud budete psát, že si vaše postava zašla do restaurace na oběd v devět večer, tak to opravdu není normální.
 • Počasí v Hawaii Holiday - Jak je to s počasím? Už to není stejné jako s časem a datumy. Přece jenom jsme na Hawaii, kde je pořád teplo a jsou zde tropické vedra takže vás prosíme o to, aby jste nepsali že sněží nebo prší.
 • Sourozenci a rodina - Sourozence a rodina v Hawaii Holiday samozřejmě mít můžete. Dokonce i pro ně můžete vypsat registraci, ale hrajte za ně stejně jako za sebe! V tomto pravidle ještě zmiňuji, že můžete mít postav kolik chcete. To znamená, že si můžete vytvořit klidně i 10 postav, nám to vadit nebude, ale musíte za ně hrát. Ale jestli chcete být sourozenci nebo rodina s vaším kamarádem/kamarádkou prostě si to napište v registraci do historie a zvolte si stejné příjmení. My to pochopíme a od té chvíle budete jako rodina.
 • Mazání postav (profilů) - Smažeme vám profil po šesti měsících co se na Hawaii Holiday vaše postava neukáže. Pokud nemáte čas nebo nestíháte, napište nám do článku ,,Dovolená". My si to přečteme a na vámi určenou dobu vás omluvíme. Samozřejmě pokud vaši postavu smažeme a vy se třeba po roce vrátíte s tím, že chcete zase hrát za svoji bývalou postavu, stačí nám napsat zpátky do článku ,,Dovolená" (najdete v menu) jméno vaší postavy a my vám ji na blog zase vrátíme.
 • Věk - Váš věk může být jakýkoliv, ale musí to být alespoň nad šestnáct let! Samozřejmě pokud vaše postava ještě není plnoletá, nesmí navštěvovat noční klub nebo si kupovat alkohol.
 • Hra za jinou postavu - Hra za jakoukoliv jinou postavu než jste si založili vy se trestá! My to poznáme takže nepodvádějte, protože jinak zablokujeme vaši postavu i možnost založení nové postavy.
 • Hotely, domy v Hawaii Holiday - Vaše postava a všechny postavy v Hawaii Holiday musí být zapsaní na nějakém z hotelů. V registraci máte na výběr ze tří možností (Summer Heaven, Gold Ocean, Sun Dance). Kterou si vyberete je pouze na vás. Ale je tady ještě jedna možnost a to je možnost mít vlastní dům. Při registraci si samozřejmě vyberete co chcete teď, ale pokud třeba za měsíc budete zase chtít bydlet někde jinde, v menu si najdete ,,Změny" a tam si vyberete o jakou změnu se jedná. Potom už jen napíšete že chcete něco jinak a my vám splníme přání. Dodávám, že hotely i domy mají svoji návštěvní knihu, jen to bude možná trošku trvat.
 • Akce - Akce jsou tady u nás běžné. V jednu chvíli plánujeme poznávací výlet na jeden z nějznámějších míst v celé Hawaii a jindy zase výlet lodí se zábavným programem a jídlem zdarma. Můžete se tady těšit na spoustu akcí, jako je třeba i větší soutěž, ale to uvdíte sami. Stačí jen když budete pravidelně chodit na naši stránku a všechno se dozvíte.
 • Finance - Každá postava má určitý počet peněž, ale jelikož s tím nechceme mít tolik práce, peníze nepoužíváme. Samozřejmě to neznamená, že když si koupíte něco k zakousnutí neplatíte za to. Musíte zmínit, že jste zaplatily, jinak vás může chytit i RPG policie, takže bych si na tohle dávala hodně velký pozor.
 • Obsluha, policie,.. - Stejně jako v normálním životě, obsluha, prodavači, policie a všechny možné postavy existují. Jen v RPG se za ně nehraje. Můžete s nimi hrát tak, že na ně mluvíte vy a určujete co vám dají, ale nemluvíte za ně! A co se týká policie? Pokud se opije nezletilý člověk nebo nezaplatíte v jednom z podniků, může vás zatknout policie, za kterou hrajeme my! Ale nebojte se, nepůjdete do vězení, ale pouze nebudete den poté moc hrát a pokud hrát budete, dáme vám trest na více dní a potom by následovalo úplné smazání postavy
 • Hawaii Holiday - Takhle bude znít naše jméno když budeme hrát. Jde o to, že se pod jménem ,,Hawaii Holiday" budeme zapojovat do hry. Například když budete hrát, jedna ze zakldatelek vám do toho vrthne a napíše že hoří. Nemůžete s tím nic dělat, protože se to stalo a to nemůžete nijak zastavit. Navíc nebudeme vám odpovídat takže odezvu od nás nečekjte.
pravidla možná budou postupem času přibývat, takže potom neříkte že to v pravidlech nebylo! kdyžtak se ptejte v dotazích - v menu

PŘIDANÁ PRAVIDLA V PRŮBĚHU HRY

nová pravidla si vždy musí přečíst již zaregistrovaní hráči v průběhu hry ale i před každou další registrací

 • Omezení počtu koupených věcí - Při každé návštěvě nákupního střediska si nemůžete každý den kupovat milion věcí. Samozřejmě že je nějaké omezení a to pět věcí na den. Tohle se ale týká pouze věcí a ne jídla. Když bude mít vaše postava hlad, může si koupit neomezený počet porcí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete nějakou další akci?

Jasně
Mě je to jedno
Ne

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama