Září 2012

Emily Clark

18. září 2012 v 10:22
Jméno: Emily Clark
Datum narození: 26.11. 1993
Vzhled: Emily je 159 cm vysoká a tím se řadí mezi menší dívky. Její postava je dá se říct hubená. Má blond vlasy a hnědé oči. Ráda nosí nalakované nehty a tak mají pokaždé jinou barvu nebo vzor. Emily má ráda módu a tak se moderně obléká. Na zápěstí a vzadu na krku má tetování.
Povaha: Emily je milá, usměvavá a přátelská. Také ale dokáže být urážlivá a na lidi, kteří jsou na ni nepříjemní dokáže být pěkně ostrá. Nemá ráda namyšlené a prolhané lidi.
Záliby: Už odmalička se věnuje gymnastice, kterou má i nadále velmi ráda. Má ráda procházky při západu slunce a koupání. Když má volný čas ráda poslouchá hudbu, zpívá si nebo čte knihy. Miluje když se může dívat na filmy nebo seriály.
Historie: Odmalička žila v Londýně se svou rodinou. Byla jedináček. Rodiče na ni moc dohlíželi. A tak když ji bylo osmnáct rozhodla se osamostatnit se a odjela na Hawaii. Rodičům to nijak zvlášť nevadilo a tak byla jenom ráda.
Bydlí v hotelu: Sun Dance

Informace (co se děje na Hawaii Holiday?) #01

17. září 2012 v 16:25

INFORMACE

Jelikož se hodně z vás dneska i v jiných nejbližších dnech zaregistrovalo, máme v plánu na této hře hodně začít pracovat. Například postavit konečně hotely do kterých někteří z vás ani nemají hesla. No, každopádně pokud se chcete dozvědet o tom co se tady děje, přečtěte si tyto informace.

  • Prvním bodem bych chtěla napsat něco o tom jak je to s hotely nebo bydlením pro vaše postavy. Rozhodně budou co nejdříve udělané návštěvní knihy pro hotely i vaše pokoje, jen to chvíli potrvá. Hned potom vám všem zašleme hesla.
  • Taky pro vás máme připravených spoustu zajímavých akcí na které se můžete těšit v průběhu hry, ale nejdřív na řadu přichází samozřejmě hotely. Akce vždy budou napsané buď jako hned první článek nebo v mottu (nad tímto článkem). Takže když budete sledovat tuto stránku, rozhodně o nic nepříjdete :)
  • Aktuální akcí u nás je ZAREGISTRUJTE SE A VYHRAJTE. Tato akce je ale jenom taková maličká. O nic nejde, jenom jestli se zaregistrujete do 18.9. získáte výhodu na celou dobu hry. Jen tak pro přehled zbývají ještě tři registrace, takže kteří zaregistrovaní ještě nejsou, určitě se zaregistrujte ;)
+ Bonus - Akce "Zaregistrujte se jako kluk a získejte romantickou večeři pro dva zcela
zdarma"
/ AKTUALIZACE / Akce "Zaregistrujte se a vyhrajte" už neplatí!


Megan Potts

17. září 2012 v 16:23
Jméno postavy: Megan Potts
Datum narození: 11.01.1994
Vzhled: Megan je velmi štíhlá až podvyživená dívka, která měří okolo 170 cm. Má hnědé vlasy, které má vždy umyté a lesklé. Její oči přímo září hnědo-zlatavou barvou. Má dlouhé řasy, které si maluje černou řasenkou. Má středně velký nos, ale ona si myslí že je příliš velký a nehodí se k ní. Její rty jsou tenké, ale to jí vůbec nevadí, protože jí je všichni chválí. Když se usměje, tak se jí na tvářích dělají mírné ďolíčky, které by Megan nejradši vůbec neměla. Má pěkné zuby, protože když byla malá nosila rovnátka. Její styl oblékání je celkem normální, nejradši má nějaké obyčejné tílko a džínové kraťasy nebo minisukni. Na ruce má vždy jen jeden náramek a jeden vetší prsten, který sundává jen málokdy.
Povaha: Megan je velmi hodná a milá dívka, které se málokdy něco nepodaří. Je celkem tvrdohlavá. vždycky si musí prosadit své a všichni okolo ní musí dělat to, co ona říká. Jinak ráda se vším pomuže, ale jen těm co jí padnou na první pohled do oka. Je kamarádská, ale kamarádí se jen s těmi, co jí přijdou sympatičtí. Moc si s ní nezahrávejte, protože ona v každém boji nebo hádce vyhraje a pak vám do smrti bude z života dělat peklo. Její zlozvyk je pohrávání si s vlasy, dělá to když se bojí nebo když je třeba nervózní. Strašně se bojí brouků a hadů, připadají jí hrozně nechutní a slizcí, má z nich vždycky úplnou husí kůži.
Záliby: Megan má ráda všelijaké sporty jako například basketbal, volejbal nebo badminton, ale nejradši má tennis, je to její velký koníček a v budoucnu by chtěla být profesionálka, která všechny porazí. Megan taky ráda jezdí na koni a hřebelcuje ho. Má moc ráda zvířata a její nejoblíbenější je pes, moc by ho chtěla a doufá že si ho v budoucnu pořídí a bude s ním spokojeně žít na místě, o kterém vždy snila a tím je Hawaii.
Historie: Megan se narodila v Anglii ve městě Londýn, tam se dvakrát stěhovali z malého bytu do většího a když se narodila Meganina mladší sestřička, rozhodli se přestěhovat do domu se zahradou. A to už bylo Megan 6 let a šla do školy. Od páte třídy začala být oblíbená, všichni se s ní chtěli kamarádit a snažili se na ni být milí. Na střední byla oblíbená ještě víc než si kdo dokáže představit měla strašně moc kamarádů a každý kluk o ni stál, ale ona měla dva roky pořád stejného a moc se milovali. Další dva roky školy se snažila víc soustředit na učení, které jí ovšem moc nešlo a ona potřebovala doučování, doučovalo ji strašně moc lidí, ale nikdy to dlouho nevydrželo. Každý s ní chtěl být jen v kontaktu a chtěl si ji získat na svoji stranu. Když odmaturovala, rozhodla se odjet na Hawaii, kde chce začít nový život.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean

Hannie Winnifred Fallout

16. září 2012 v 22:09
Jméno postavy: Hannie Winnifred Fallout
Datum narození: 25.05.1995
Vzhled: Dlouhovlasá Brunetka s výraznými lícními kostmi. Zelenošedé oči má orámované hnědou a často si je zvýrazňuje černými linkami do kterých přidává další barvy, nejčastěji zlatou, která podtrhuje zelenou. Její oči jsou neustále obklopeny nevítanými kruhy pod očima, ale ty vždy perfektně zakryje. Nos je na správném místě, ale trochu větší. Na nevýrazná ústa někdy použije tužku, aby opticky zvětšila jejich objem. Největší zbraň je její úsměv, který oslní všechny. Co se týče oblečení, nejradši nosí černou, tmavě modrou, šedivou, béžovou a hnědou. Boty na podpatku, kožené bundy, korzety. Ano to je její, ale má rády i pohodlnou plochou obuv a vytahaná stará trika.
Povaha: Trochu trhlá zdá se být, ale je to jen nervozitou, kterou nechce dát znát. Čekání na prince na bílém koni ji moc nebaví a tak užívá svobody jak to jen jde. Říká věci jak je cítí, ale snaží se nikoho neranit. No někdy se to hold nedaří podle plánu. Mít jednu nejlepší kámošku je podle ní pěkná kravina a tak radši žije partou. Obklopena holkami kterým věří a kluky, který ji berou vážně si žije svůj svět. Ráda se odebírá do světa snů kde může zapomenout na problémy, které se někdy přivalí, ale je si vědoma, že musí proti nim bojovat. Velice soutěživá a hrdá povaha jí nedovolí vycouvat z žádné sazky.
Záliby: Kromě svojí party miluje sport a knihy. Není moc kolektivní hráč, ale zbožňuje kolektivní hry. Žije pro volejbal. U knih dává přednost zakázané lásce. tohle téma nikdy neomrzí.
Historie: Vždycky se snažila ukázat, že není stejná jako ostatní. snaží se dělat dobré věci, ale nedělá jí problém obětovat malé dobro pro větší. Zajímá jí kdo vlastně je. poznání samu sebe jí činí největší problém. Urovnat si v hlavě co vlastně chce nejvíc je velice těžké.
Bydlí ve: Vlastní dům/zatím ve stavbě

Pandora Melancholy Feather

16. září 2012 v 21:51
Jméno postavy: Pandora Melancholy Feather
Datum narození: 23.12.1991
Vzhled: Nepatrí k vysokým, práveže naopak, meria iba úbohých 158 cm. Napriek tomu s tým nikdy nemala problém, jedine ten, že vyzerá o pár rokov mladšia ako v skutočnosti. Je štíhla ale zjesť môže čokolvek, v skratke povedané, nepriberie aj kebyže chce. Počas dospievania vymenila viacero účesov, pôvodne dlhovlasá brunetka, potom blondínka (nevydržalo dlho) a nakoniec tmavé, až čierne nakrátko ostrihané vlasy. Tvár má okrúhlu, zeleno-hnedé výrazné oči a plné pery, na ktoré je obzvlášť hrdá. Pred pár mesiaci si prepichla nos a pupok, okrem toho dala vytetovať výrok od Marthy Graham: "A blessed unrest that keeps us marching". Oblieka sa do prevažne tmavých farieb a často využíva dymové líčenie očí.
Povaha: To aká je, sa dá rozdeliť do dvoch častí života. Prvých 15 rokov bola jednoudcho ako anjel- dobrosrdečná, milá, priateľská ale zároveň tichá a vždy nápomocná. Teraz, po tom čo zažila, je chladná, krutá a pomstychtivá. Vdaka svojmu jemnému vzhľadu a útlej postave ju väčšina zaškatulkuje ako nevinné dievča - tomu je aj v podstate rada, vždy je lepšie byť na povrch tou dobrou ako plašiť ľudí. Vie sa ľahko naštvať, na čo dotyčný aj doplatí. Ked niečo chce, bude to mať, nech to stojí čo to stojí. Ale v podstate má aj svetlé stránky; dokáže sa zastať slabšieho a v žiadnom prípade ho neponižuje, hnusia sa jej spôsoby slečiniek ktoré sú toho schopné. Nekladie dôraz na výzor, ale je pravda, že ked vidí dievča bez dôstojnosti, povie svoj názor. To platí všeobecne, je úprimná a to viac ako treba. Jednoducho nemôže byť ticho. Okrem toho je často pozdráždená, bol by zázrak stretnúť ju v dobrej nálade. Nikomu nedôveruje, nehovorí o svojej minulosti a v podstate ani nemá rada ľudí. Za posledné roky sa nestalo, že by si niekoho obľúbila - a ak áno, nie je to pravda, iba sa tak tvári.
Záliby: Venuje sa kresleniu & malovaniu, je to totiž jediná vec, v ktorej aspoň z časti vyniká. Učenie jej nešlo, patrila medzi priemerných a šport doslova neznáša. Neznáša akúkoľvek namáhavú činnosť pretože jej nijaká nejde. Silu nemá, beh nevládze a čo sa týka spoločenských hier, to ledva chytí loptu. Najradšej zo všetkého počúva hudbu, nebyť nej, neprežila by deň. Pravdupovediac, nemá rada prírodu, ovela radšej sa v noci prechádza po prázdnom meste alebo sleduje oblohu (predovšetkým tú nočnú, posiatu žiariacimi hviezdami). Ale prevažne je lenivá a najlepšie sa cíti doma.
Historie: Pandora od mala vyrastala v obrovskom dome spolu so svojimi rodičmi. Jej o 15 rokov staršiu sestra poznla iba z videnia, na čas, kedy spolu bývali, si nepamätá. Potom sa "vzbúrila" a odsťahovala. Ashley bola presne taká, akú ju rodičia nechceli - arogantná, drzá a flákajúca sa po nociach kdesi vonku. Rozhodli sa, že Pandoru budú vychovávať úplne inak. A podarilo sa. Bola milé, usmievavé obetavé dievča, ktoré napriek tomu že ju rodičia rozmaznávali, aj skromné. Všetko bolo ideálne až do jednej noci, kedy dom zasiahol blesk a následne zhorel. Inak ako za zázrak sa to nedá považovať, prežila iba Pandora, ktorá sa z úmrtia rodičov nedokázala spamätať. Ako 16-ročná sa musela presťahovať k sestre - jedinému žijúcemu príbuznému. Clovek by čakal, že si budú to tejto strašnej nehode navzájom pomáhať, ale opak bol pravdou. Ashley nemala rada Pandoru a Pandora nemala rada Ashley. A kedže ani priatelov nemala, bola na všetko sama. Nezniesla svoj žiaľ a depresie, a podrezala si žily. Následne strávila celý rok (do svojich 18) v Detskej psychiatrickej liečebni. Ked sa vrátila, samovražedné sklony jej síce zostali, ale nie natoľko, aby sa znova odhodlala k tomu zúfalému činu. Od tej doby sa zmenila na nepoznanie, akoby iná osoba. Nie to milé a usmievavé dievča, ale... jednoducho zlý človek. Uzavrela sa do seba takým spôsobom, že všetko a všetkých nenávidela. Jej postoj ľudom sa náhle zmenil, blondavé vlasy si prefarbila a ostrihala a začala chodiť v prevažne čiernom. Zo svojho rodného mesta musela odísť a najlepšie čo najdalej - na Hawaii.
Bydlí v hotelu: Sun Dance

Mora Mora Moravius

16. září 2012 v 21:14
Jméno postavy: Mora Mora Moravius
Datum narození: 27.03.1992
Vzhled: Mora je štíhlý, a také zárověň svalnatý muž o výšce cca 2m. Má krátké černé vlasy. Oči má krásně modré, do kterých se každá holka hned zabouchne. Rád nosí trička a ryfle, které mu vždycky padnou a vypadá v nich cool.
Povaha: Mora je hodný a velmi milý na všechny lidi co potká. Je také hodně upřímný na rodinu, přátelé, a své kamarády. Pro své kamarádky, ať je má rád hodně nebo málo, se snaží udělat vše, co jim na očí vidí, a snaží se lidem pomoct i když to není v jeho silách. Také má i svoje mínusy a to je jeho občasná tvrdohlavost.
Záliby: Mora je Elektrikář, který min. 1x týdně chodí do posilovny si zacvičit a deně po večerech běhá. Má rád romantické a nádherné místa na které rád bere svoji slečinku. Má rád společnost a rád chodí na veřejnost.
Historie: Mora se narodil ještě v tom bezva Československu. Vystudovat Základku ze samíma 1., potom šel na střední což pro něj byla taky pohoda. Momentálně při práci dálkově studuje vysokou školu. Vždycky se mu dařilo na výbornou.
Bydlí v hotelu: Sun Dance

Michaela Amber

16. září 2012 v 21:10
Jméno postavy: Michaela Amber
Datum narození: 17.10.1989
Vzhled: Michaela je střední postavy. Je celkem štíhlejší postavy, její postava tvoří i nádherné nohy. Má krásně hnědé oči. Usmívá se snad na všechny, které potká. Má delší hnědé vlasy a vlnité, které upoutají vždy pozornost, jednak je nosí upravené. Obléká se moderně jednak sleduje modu na internetu. A pozor má v pupíku piercing.
Povaha: Michaela je milá, usměvavá, upřímná, je strašně moc upovídaná a ráda se seznamuje s novýma lidma. Má ráda kolem sebe hodně lidí. Ale taky je někdy urážlivá. Koníčků má málo, někdy si zajde do fitka si jen tak zacvičit a zpevnit postavu, ale kdysi hrála závodně volejbal. Teď už se tomu moc nevěnuje, protože klub do kterého chodila už skončil, ale s kamarády si v létě vždycky zahraje.
Záliby: Nejraději chodí ven s kamarády na disco. A třeba si jen tak zajít do kavárny na lattéčko. Miluje velké obchodáky. Nemá ráda, když musí jít ven a zrovna prší, protože by zmokla.
Historie: Michaela se narodila v Paříži. Má jen maminku, její tatínek zahynul při autonehodě. Maminka pracuje jako novinářka ve vyhlášené redakci poblíž New Yorské univerzity. Nedávno se totiž přestěhovali do New Yorku. Michaela, se chce osamotnit tak se rozhodla že se přestěhuje na Hawai a začne nový život. Chodila na vysokou školu, ale tu nezvládala tak jí opustila. Spolužáci jí tam šikanovali. Sourozence nemá a nikdy si je nepřála.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean

Scarlett Diane Gravely

16. září 2012 v 19:16
Jméno postavy: Scarlett Diane Gravely
Datum narození: 05.10.1991
Vzhled: Scarlett je štíhlá, nikoliv pohublá nebo vychrtlá dívka měřící jen 160 cm a aby byla vyšší pomáhá si botami na podpatku, její sbírku tvoří velké množství různých párů bot, které neustále střídá a samozřejmě svou sbírku i rozšiřuje. Ovšem první věc co vás na ní upoutá jsou oříškově hnědé oči mandlovitého tvaru zvýrazněné hustými řasami, nad nimi se klene obočí stejného odstínu jako vlasy, trochu větší nos na její obličej ovšem to jí vynahrazují plný a pěkně vykrojené růžové rty, toto vše se nachází na oválnějším obličeji s jemnými rysy lemovanými hnědými vlasy pod ramena kroutící se v menších vlnách. Teď trochu k jejímu stylu oblečení, nemá přesně vyhraněný styl, má ráda sukně tak i kalhoty, nevyhýbá se ani šatům, jednoduše oblékne si skoro cokoliv ovšem raději má tlumené barvy a když už výrazné tak jen jeden kousek oblečení.
Povaha: Flegmatička s uměleckou duší, takto by se dala popsat tato dívka, sice je to trochu nezvyklé ale je to tak, zbožňuje malování a věci s ním spojené už odmalička a objevil se u ní velký talent. Ovšem pro nic jiného se jí moc nedaří nadchnout občas se to ale povede, nedává moc najevo také své city a raději si všechno nechá pro sebe, ale nedělají jí problém činit nějaké menší rozhodnutí ale velká ano. Jen málo kdy jí uvidíte vzteklou nebo nějak podrážděnou, také jí moc často neuvidíte zářit jako sluníčko, to se stává jen tehdy když je v přítomnosti někoho koho má doopravdy ráda a cítí se s ním dobře. Pokud se něco děje klidně se přizpůsobí ovšem neznamená, že by někdy neprojevila i svůj názor. I když nekreslí dokáže si udržet klid a chladnou hlavu za každé situace , ráda naslouchá ostatním a nechává je svěřovat svá tajemství, která neprozradí ona ale toto nedělá.
Záliby: Už odmalička podlehla kreslení a malování, což jí zůstalo až do teď a činí to i její způsob obživy, měla dokonce i stáž která jí pomohla prosadit se, proto už pořádala dokonce i několik výstav, které sklidili velký úspěch. Když zrovna nekreslí ráda chodí na procházky nebo mezi přátelé, také ráda čte o umění ale nepohrdne ani detektivkou, nějakým sci-fi nebo milostným románem. Rozhodně co jí nikdy nebavilo ani nešlo byl sport, proto k němu má dá se říci odpor proto se k němu nenechá donutit.
Historie: Narodila se v Chicagu v pořadí jako druhé a zároveň poslední dítě Anthonyho Gravely a Jessicy Conrad, kteří se nikdy nevzali ovšem žili ve šťastném vztahu což se moc u rodin ze smetánky Chicaga moc nestává, byli bohatí díky otci, který vlastnil řetězec hotelů ve kterém jednom z nich bydleli, přesněji ve střešním apartmá. Měla to tam vždycky ráda, měla svůj vlastní pokoj a dokonce ve vedlejším pokoji i ateliér, kde trávila nejvíce času, pokud nepočítala školu. Měla několik přátel ale raději trávila čas sama a nebo ve společnosti svého o dva roky staršího bratra Maxe se kterým má naprosto úžasný vztah. Když dokončila střední školu dostala možnost pracovat jako asistentka jednoho proslulého malíře, hned přikývla i když to znamenalo nenastoupit na vysokou školu, věděla, že je to její šance proto to riskla a vyšlo to, díky tomu má teď před sebou několik výstav a proto odcestovala na Hawai aby našla inspiraci a klid na tvorbu.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean

Faith Booth

16. září 2012 v 18:29
Jméno postavy: Faith Booth
Datum narození: 15.08. 1995
Vzhled: Faith není moc vysoká. Je o něco menší než její kamarádky. Měří asi kolem 160 cm. A rozhodně není vyhublá. Spíš naopak. Má trochu kil navíc, ale v žádném případě není tlustá. Má spíše normální postavu. Samozřejmě všechny její nedokonalosti zakrývají její dlouhé blonďaté vlasy, kterých si nemůžete nevšimnout. Před odstěhováním na Hawaii se rozhodla si udělat růžovo-fialové ombre, které si ale úplně zamilovala a je s ním spokojená takže si ho asi nechá ještě dlouho. To mi připomíná, že si často barví vlasy. Od přírody je to brunetka, ale hodně lidí jí její blonďaté vlasy chválí, takže si je nechává tak. Oči má velké, tmavě hnědé. Nad nimi má namalované dlouhé řasy. Většinou se moc nemaluje. Dá si pouze řasenku a make-up a vyrazí ven. Ještě nad řasami si můžete všimnout tenkého světle hnědého vytrhaného obočí. Má krásný, přiměřeně velký nos a průměrně velké rty. No, jsou spíše užší, ale plnější by jí ani neslušeli. Faith miluje svůj vzhled a nechtěla by vypadat jinak. Nosí většinou trochu bláznivé a hodně barevné věci. Když má čas, na oblečení si dává záležet, ale když ne hodí na sebe jen obyčejné triko a nějaké džíny s botasky. Ráda si lakuje nehty takže na ní uvidíte skoro každý den jinou barvu. Taky nosí podpatky a když už je má, tak jsou hodně vysoké protože jen tak může vyrovnat její výšku.
Povaha: Fait je hodně bláznivá a nad ničím se nezabývá. Je líná a nic je jí nechce dělat. Miluje když si sedne a celý den se může dívat na televizi. Ale večer většinou vyrazí do nějakého klubu nebo někam s kamarády. Je hodně potrhlá a nikdy se před svými přáteli ani cizími lidmi nedrží zpátky. Vždycky musí být středem pozornosti. Nedá se o ní říct, že je hodná. Teda když chce, dokáže někoho podrazit klidně i svou kamarádku. Za to měla vždy moc kamarádů a byla oblíbená i kluků. Nerada někomu s něčím pomáhá, protože ji to nebaví.
Záliby: Není nic, co by dělala více let nebo co by dokonce uměla. Vždycky se něco učila nebo se něčím zabývala dýl, ale nikdy u ničeho nevydrží. Ráda chodí na večírky a do různých klubů, kde se vždy seznámí se spoustu skvělými lidmi. Nesnáší učení a školu, ale střední školu už vzdala. Teda aspoň tady na Hawaii se učit nemusí.
Historie: Vyrůstala odmalička v Brazílii. Protože se jí její pravá matka vzdala, adoptovali i dva úžasní lidé, ale vždy ji chyběl sourozenec, kterého si po celý život vysnívala, ale nikdy neměla. Kromě toho ji nic nechybělo. Žila v bohaté rodině a měla spoustu kamarádek a kamarádů. Ve svých čtrnácti letech utekla z domu, aby našla svou biologickou matku. Nikdy ji ale nenašla a už se nevrátila domů takže celé tři roky byla sama. Dlouho bydlela u její kamarádky Vivian, která bydlela v Los Angeles. Měla se tam skvěle. Byli jako sestry. Chodili spolu na večírky a tak se naučila žít úplně sama. Ale odteď se rozhodla začít všechno znovu bez jakékoliv pomoci a proto zvolila právě Hawaii jako to místo, kam se přestěhovala.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven

Karin Cooper

16. září 2012 v 15:03
Jméno postavy: Karin Cooper
Datum narození: 04.04. 1993
Vzhled: Má lehce vlnité, hnědé, dlouhé vlasy. Má zelené oči a dlouhé řasy. Její krásně plné rty svádí všechny kolem. Měří 172cm a je středně štíhlá, má krásně dlouhé nohy. Její styl oblékání je spíše společenský, ale lépe se cítí ve svém rockovém oblečení. Její velkou předností jsou podpatky.
Povaha: Karin je velmi citlivá a lítostivá dívka. Moc ráda všem se vším pomůže a poradí. Je hodná, ale někdy je trochu namyšlená a předvádí se. Jinak se ráda seznamuje a poznává nové místa
Záliby: Karin má ráda sporty jako třeba volejbal nebo bruslení na ledě, ale na kolečkových bruslích ji to taky celkem baví. Moc ráda zpívá a poslouchá hudbu. Jednou by to chtěla dotáhnout na kariéru zpěvačky a možná i herečky. Se zpěvěm začala před pěti lety a moc ji to baví. S herectvím teprve před rokem, ale myslí si že to také někam dotáhne. Taky moc ráda pořádá párty a chodí na párty ke kamarádům. Taky si občas zajde do nočního klubu si trochu zapařit. Nerada plave, je to činnost, kterou opravdu velmi nesnáší. Taky nemá ráda školu a učení. Má moc ráda zvířata a hlavně kočky, opravdu ráda se o ně stará a krmí je.
Historie: Narodila se v malém městečku ve Španělsku, ve svých čtrnácti letech se se svým klukem odstěhovala do Californie. Tam ji pozvali do muzikálového filmu, kde si zahrála hlavní roli. V Californii také nazpívala duet se světoznámým zpěvákem Bruno Marsem. Její kluk se s ní po třech letech rozešel a chvíli bydlela v Californii sama. Teď se rozhodla se přestěhovat na Hawaii a užívat si bezstarostný život.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven