Faith Booth

16. září 2012 v 18:29
Jméno postavy: Faith Booth
Datum narození: 15.08. 1995
Vzhled: Faith není moc vysoká. Je o něco menší než její kamarádky. Měří asi kolem 160 cm. A rozhodně není vyhublá. Spíš naopak. Má trochu kil navíc, ale v žádném případě není tlustá. Má spíše normální postavu. Samozřejmě všechny její nedokonalosti zakrývají její dlouhé blonďaté vlasy, kterých si nemůžete nevšimnout. Před odstěhováním na Hawaii se rozhodla si udělat růžovo-fialové ombre, které si ale úplně zamilovala a je s ním spokojená takže si ho asi nechá ještě dlouho. To mi připomíná, že si často barví vlasy. Od přírody je to brunetka, ale hodně lidí jí její blonďaté vlasy chválí, takže si je nechává tak. Oči má velké, tmavě hnědé. Nad nimi má namalované dlouhé řasy. Většinou se moc nemaluje. Dá si pouze řasenku a make-up a vyrazí ven. Ještě nad řasami si můžete všimnout tenkého světle hnědého vytrhaného obočí. Má krásný, přiměřeně velký nos a průměrně velké rty. No, jsou spíše užší, ale plnější by jí ani neslušeli. Faith miluje svůj vzhled a nechtěla by vypadat jinak. Nosí většinou trochu bláznivé a hodně barevné věci. Když má čas, na oblečení si dává záležet, ale když ne hodí na sebe jen obyčejné triko a nějaké džíny s botasky. Ráda si lakuje nehty takže na ní uvidíte skoro každý den jinou barvu. Taky nosí podpatky a když už je má, tak jsou hodně vysoké protože jen tak může vyrovnat její výšku.
Povaha: Fait je hodně bláznivá a nad ničím se nezabývá. Je líná a nic je jí nechce dělat. Miluje když si sedne a celý den se může dívat na televizi. Ale večer většinou vyrazí do nějakého klubu nebo někam s kamarády. Je hodně potrhlá a nikdy se před svými přáteli ani cizími lidmi nedrží zpátky. Vždycky musí být středem pozornosti. Nedá se o ní říct, že je hodná. Teda když chce, dokáže někoho podrazit klidně i svou kamarádku. Za to měla vždy moc kamarádů a byla oblíbená i kluků. Nerada někomu s něčím pomáhá, protože ji to nebaví.
Záliby: Není nic, co by dělala více let nebo co by dokonce uměla. Vždycky se něco učila nebo se něčím zabývala dýl, ale nikdy u ničeho nevydrží. Ráda chodí na večírky a do různých klubů, kde se vždy seznámí se spoustu skvělými lidmi. Nesnáší učení a školu, ale střední školu už vzdala. Teda aspoň tady na Hawaii se učit nemusí.
Historie: Vyrůstala odmalička v Brazílii. Protože se jí její pravá matka vzdala, adoptovali i dva úžasní lidé, ale vždy ji chyběl sourozenec, kterého si po celý život vysnívala, ale nikdy neměla. Kromě toho ji nic nechybělo. Žila v bohaté rodině a měla spoustu kamarádek a kamarádů. Ve svých čtrnácti letech utekla z domu, aby našla svou biologickou matku. Nikdy ji ale nenašla a už se nevrátila domů takže celé tři roky byla sama. Dlouho bydlela u její kamarádky Vivian, která bydlela v Los Angeles. Měla se tam skvěle. Byli jako sestry. Chodili spolu na večírky a tak se naučila žít úplně sama. Ale odteď se rozhodla začít všechno znovu bez jakékoliv pomoci a proto zvolila právě Hawaii jako to místo, kam se přestěhovala.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama