Hannie Winnifred Fallout

16. září 2012 v 22:09
Jméno postavy: Hannie Winnifred Fallout
Datum narození: 25.05.1995
Vzhled: Dlouhovlasá Brunetka s výraznými lícními kostmi. Zelenošedé oči má orámované hnědou a často si je zvýrazňuje černými linkami do kterých přidává další barvy, nejčastěji zlatou, která podtrhuje zelenou. Její oči jsou neustále obklopeny nevítanými kruhy pod očima, ale ty vždy perfektně zakryje. Nos je na správném místě, ale trochu větší. Na nevýrazná ústa někdy použije tužku, aby opticky zvětšila jejich objem. Největší zbraň je její úsměv, který oslní všechny. Co se týče oblečení, nejradši nosí černou, tmavě modrou, šedivou, béžovou a hnědou. Boty na podpatku, kožené bundy, korzety. Ano to je její, ale má rády i pohodlnou plochou obuv a vytahaná stará trika.
Povaha: Trochu trhlá zdá se být, ale je to jen nervozitou, kterou nechce dát znát. Čekání na prince na bílém koni ji moc nebaví a tak užívá svobody jak to jen jde. Říká věci jak je cítí, ale snaží se nikoho neranit. No někdy se to hold nedaří podle plánu. Mít jednu nejlepší kámošku je podle ní pěkná kravina a tak radši žije partou. Obklopena holkami kterým věří a kluky, který ji berou vážně si žije svůj svět. Ráda se odebírá do světa snů kde může zapomenout na problémy, které se někdy přivalí, ale je si vědoma, že musí proti nim bojovat. Velice soutěživá a hrdá povaha jí nedovolí vycouvat z žádné sazky.
Záliby: Kromě svojí party miluje sport a knihy. Není moc kolektivní hráč, ale zbožňuje kolektivní hry. Žije pro volejbal. U knih dává přednost zakázané lásce. tohle téma nikdy neomrzí.
Historie: Vždycky se snažila ukázat, že není stejná jako ostatní. snaží se dělat dobré věci, ale nedělá jí problém obětovat malé dobro pro větší. Zajímá jí kdo vlastně je. poznání samu sebe jí činí největší problém. Urovnat si v hlavě co vlastně chce nejvíc je velice těžké.
Bydlí ve: Vlastní dům/zatím ve stavbě
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama