Karin Cooper

16. září 2012 v 15:03
Jméno postavy: Karin Cooper
Datum narození: 04.04. 1993
Vzhled: Má lehce vlnité, hnědé, dlouhé vlasy. Má zelené oči a dlouhé řasy. Její krásně plné rty svádí všechny kolem. Měří 172cm a je středně štíhlá, má krásně dlouhé nohy. Její styl oblékání je spíše společenský, ale lépe se cítí ve svém rockovém oblečení. Její velkou předností jsou podpatky.
Povaha: Karin je velmi citlivá a lítostivá dívka. Moc ráda všem se vším pomůže a poradí. Je hodná, ale někdy je trochu namyšlená a předvádí se. Jinak se ráda seznamuje a poznává nové místa
Záliby: Karin má ráda sporty jako třeba volejbal nebo bruslení na ledě, ale na kolečkových bruslích ji to taky celkem baví. Moc ráda zpívá a poslouchá hudbu. Jednou by to chtěla dotáhnout na kariéru zpěvačky a možná i herečky. Se zpěvěm začala před pěti lety a moc ji to baví. S herectvím teprve před rokem, ale myslí si že to také někam dotáhne. Taky moc ráda pořádá párty a chodí na párty ke kamarádům. Taky si občas zajde do nočního klubu si trochu zapařit. Nerada plave, je to činnost, kterou opravdu velmi nesnáší. Taky nemá ráda školu a učení. Má moc ráda zvířata a hlavně kočky, opravdu ráda se o ně stará a krmí je.
Historie: Narodila se v malém městečku ve Španělsku, ve svých čtrnácti letech se se svým klukem odstěhovala do Californie. Tam ji pozvali do muzikálového filmu, kde si zahrála hlavní roli. V Californii také nazpívala duet se světoznámým zpěvákem Bruno Marsem. Její kluk se s ní po třech letech rozešel a chvíli bydlela v Californii sama. Teď se rozhodla se přestěhovat na Hawaii a užívat si bezstarostný život.
Bydlí v hotelu: Summer Heaven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama