Megan Potts

17. září 2012 v 16:23
Jméno postavy: Megan Potts
Datum narození: 11.01.1994
Vzhled: Megan je velmi štíhlá až podvyživená dívka, která měří okolo 170 cm. Má hnědé vlasy, které má vždy umyté a lesklé. Její oči přímo září hnědo-zlatavou barvou. Má dlouhé řasy, které si maluje černou řasenkou. Má středně velký nos, ale ona si myslí že je příliš velký a nehodí se k ní. Její rty jsou tenké, ale to jí vůbec nevadí, protože jí je všichni chválí. Když se usměje, tak se jí na tvářích dělají mírné ďolíčky, které by Megan nejradši vůbec neměla. Má pěkné zuby, protože když byla malá nosila rovnátka. Její styl oblékání je celkem normální, nejradši má nějaké obyčejné tílko a džínové kraťasy nebo minisukni. Na ruce má vždy jen jeden náramek a jeden vetší prsten, který sundává jen málokdy.
Povaha: Megan je velmi hodná a milá dívka, které se málokdy něco nepodaří. Je celkem tvrdohlavá. vždycky si musí prosadit své a všichni okolo ní musí dělat to, co ona říká. Jinak ráda se vším pomuže, ale jen těm co jí padnou na první pohled do oka. Je kamarádská, ale kamarádí se jen s těmi, co jí přijdou sympatičtí. Moc si s ní nezahrávejte, protože ona v každém boji nebo hádce vyhraje a pak vám do smrti bude z života dělat peklo. Její zlozvyk je pohrávání si s vlasy, dělá to když se bojí nebo když je třeba nervózní. Strašně se bojí brouků a hadů, připadají jí hrozně nechutní a slizcí, má z nich vždycky úplnou husí kůži.
Záliby: Megan má ráda všelijaké sporty jako například basketbal, volejbal nebo badminton, ale nejradši má tennis, je to její velký koníček a v budoucnu by chtěla být profesionálka, která všechny porazí. Megan taky ráda jezdí na koni a hřebelcuje ho. Má moc ráda zvířata a její nejoblíbenější je pes, moc by ho chtěla a doufá že si ho v budoucnu pořídí a bude s ním spokojeně žít na místě, o kterém vždy snila a tím je Hawaii.
Historie: Megan se narodila v Anglii ve městě Londýn, tam se dvakrát stěhovali z malého bytu do většího a když se narodila Meganina mladší sestřička, rozhodli se přestěhovat do domu se zahradou. A to už bylo Megan 6 let a šla do školy. Od páte třídy začala být oblíbená, všichni se s ní chtěli kamarádit a snažili se na ni být milí. Na střední byla oblíbená ještě víc než si kdo dokáže představit měla strašně moc kamarádů a každý kluk o ni stál, ale ona měla dva roky pořád stejného a moc se milovali. Další dva roky školy se snažila víc soustředit na učení, které jí ovšem moc nešlo a ona potřebovala doučování, doučovalo ji strašně moc lidí, ale nikdy to dlouho nevydrželo. Každý s ní chtěl být jen v kontaktu a chtěl si ji získat na svoji stranu. Když odmaturovala, rozhodla se odjet na Hawaii, kde chce začít nový život.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deathares deathares | E-mail | Web | 18. září 2012 v 15:43 | Reagovat

ahoj, podívejte se prosím na můj anime a MMORPG blog :deathares.blog.cz

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama