Michaela Amber

16. září 2012 v 21:10
Jméno postavy: Michaela Amber
Datum narození: 17.10.1989
Vzhled: Michaela je střední postavy. Je celkem štíhlejší postavy, její postava tvoří i nádherné nohy. Má krásně hnědé oči. Usmívá se snad na všechny, které potká. Má delší hnědé vlasy a vlnité, které upoutají vždy pozornost, jednak je nosí upravené. Obléká se moderně jednak sleduje modu na internetu. A pozor má v pupíku piercing.
Povaha: Michaela je milá, usměvavá, upřímná, je strašně moc upovídaná a ráda se seznamuje s novýma lidma. Má ráda kolem sebe hodně lidí. Ale taky je někdy urážlivá. Koníčků má málo, někdy si zajde do fitka si jen tak zacvičit a zpevnit postavu, ale kdysi hrála závodně volejbal. Teď už se tomu moc nevěnuje, protože klub do kterého chodila už skončil, ale s kamarády si v létě vždycky zahraje.
Záliby: Nejraději chodí ven s kamarády na disco. A třeba si jen tak zajít do kavárny na lattéčko. Miluje velké obchodáky. Nemá ráda, když musí jít ven a zrovna prší, protože by zmokla.
Historie: Michaela se narodila v Paříži. Má jen maminku, její tatínek zahynul při autonehodě. Maminka pracuje jako novinářka ve vyhlášené redakci poblíž New Yorské univerzity. Nedávno se totiž přestěhovali do New Yorku. Michaela, se chce osamotnit tak se rozhodla že se přestěhuje na Hawai a začne nový život. Chodila na vysokou školu, ale tu nezvládala tak jí opustila. Spolužáci jí tam šikanovali. Sourozence nemá a nikdy si je nepřála.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama