Mora Mora Moravius

16. září 2012 v 21:14
Jméno postavy: Mora Mora Moravius
Datum narození: 27.03.1992
Vzhled: Mora je štíhlý, a také zárověň svalnatý muž o výšce cca 2m. Má krátké černé vlasy. Oči má krásně modré, do kterých se každá holka hned zabouchne. Rád nosí trička a ryfle, které mu vždycky padnou a vypadá v nich cool.
Povaha: Mora je hodný a velmi milý na všechny lidi co potká. Je také hodně upřímný na rodinu, přátelé, a své kamarády. Pro své kamarádky, ať je má rád hodně nebo málo, se snaží udělat vše, co jim na očí vidí, a snaží se lidem pomoct i když to není v jeho silách. Také má i svoje mínusy a to je jeho občasná tvrdohlavost.
Záliby: Mora je Elektrikář, který min. 1x týdně chodí do posilovny si zacvičit a deně po večerech běhá. Má rád romantické a nádherné místa na které rád bere svoji slečinku. Má rád společnost a rád chodí na veřejnost.
Historie: Mora se narodil ještě v tom bezva Československu. Vystudovat Základku ze samíma 1., potom šel na střední což pro něj byla taky pohoda. Momentálně při práci dálkově studuje vysokou školu. Vždycky se mu dařilo na výbornou.
Bydlí v hotelu: Sun Dance
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama