Scarlett Diane Gravely

16. září 2012 v 19:16
Jméno postavy: Scarlett Diane Gravely
Datum narození: 05.10.1991
Vzhled: Scarlett je štíhlá, nikoliv pohublá nebo vychrtlá dívka měřící jen 160 cm a aby byla vyšší pomáhá si botami na podpatku, její sbírku tvoří velké množství různých párů bot, které neustále střídá a samozřejmě svou sbírku i rozšiřuje. Ovšem první věc co vás na ní upoutá jsou oříškově hnědé oči mandlovitého tvaru zvýrazněné hustými řasami, nad nimi se klene obočí stejného odstínu jako vlasy, trochu větší nos na její obličej ovšem to jí vynahrazují plný a pěkně vykrojené růžové rty, toto vše se nachází na oválnějším obličeji s jemnými rysy lemovanými hnědými vlasy pod ramena kroutící se v menších vlnách. Teď trochu k jejímu stylu oblečení, nemá přesně vyhraněný styl, má ráda sukně tak i kalhoty, nevyhýbá se ani šatům, jednoduše oblékne si skoro cokoliv ovšem raději má tlumené barvy a když už výrazné tak jen jeden kousek oblečení.
Povaha: Flegmatička s uměleckou duší, takto by se dala popsat tato dívka, sice je to trochu nezvyklé ale je to tak, zbožňuje malování a věci s ním spojené už odmalička a objevil se u ní velký talent. Ovšem pro nic jiného se jí moc nedaří nadchnout občas se to ale povede, nedává moc najevo také své city a raději si všechno nechá pro sebe, ale nedělají jí problém činit nějaké menší rozhodnutí ale velká ano. Jen málo kdy jí uvidíte vzteklou nebo nějak podrážděnou, také jí moc často neuvidíte zářit jako sluníčko, to se stává jen tehdy když je v přítomnosti někoho koho má doopravdy ráda a cítí se s ním dobře. Pokud se něco děje klidně se přizpůsobí ovšem neznamená, že by někdy neprojevila i svůj názor. I když nekreslí dokáže si udržet klid a chladnou hlavu za každé situace , ráda naslouchá ostatním a nechává je svěřovat svá tajemství, která neprozradí ona ale toto nedělá.
Záliby: Už odmalička podlehla kreslení a malování, což jí zůstalo až do teď a činí to i její způsob obživy, měla dokonce i stáž která jí pomohla prosadit se, proto už pořádala dokonce i několik výstav, které sklidili velký úspěch. Když zrovna nekreslí ráda chodí na procházky nebo mezi přátelé, také ráda čte o umění ale nepohrdne ani detektivkou, nějakým sci-fi nebo milostným románem. Rozhodně co jí nikdy nebavilo ani nešlo byl sport, proto k němu má dá se říci odpor proto se k němu nenechá donutit.
Historie: Narodila se v Chicagu v pořadí jako druhé a zároveň poslední dítě Anthonyho Gravely a Jessicy Conrad, kteří se nikdy nevzali ovšem žili ve šťastném vztahu což se moc u rodin ze smetánky Chicaga moc nestává, byli bohatí díky otci, který vlastnil řetězec hotelů ve kterém jednom z nich bydleli, přesněji ve střešním apartmá. Měla to tam vždycky ráda, měla svůj vlastní pokoj a dokonce ve vedlejším pokoji i ateliér, kde trávila nejvíce času, pokud nepočítala školu. Měla několik přátel ale raději trávila čas sama a nebo ve společnosti svého o dva roky staršího bratra Maxe se kterým má naprosto úžasný vztah. Když dokončila střední školu dostala možnost pracovat jako asistentka jednoho proslulého malíře, hned přikývla i když to znamenalo nenastoupit na vysokou školu, věděla, že je to její šance proto to riskla a vyšlo to, díky tomu má teď před sebou několik výstav a proto odcestovala na Hawai aby našla inspiraci a klid na tvorbu.
Bydlí v hotelu: Gold Ocean
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama