Listopad 2012

Aria Lucy Bonsen

13. listopadu 2012 v 16:30
Jméno: Aria Lucy Bonsen
Datum narození: 14.03. 1991
Vzhled: Aria patří k malým dívkám. Měří pouhých 163 cm. Proto jí uvidíte téměř vždy v podpatcích. Má po lopatky dlouhé, vlnité vlasy, které jsou kaštanově hnědé. Má zeleno-šedé oči, které zvýrazňuje tužkou. Své celkem husté řasy zvýrazňuje řasenkou. Nad očima se vine vždy upravené hnědé obočí. Její nos je celkem malý. Pod nosem jsou plná ústa na která používá světlé rtěnky a ovocné lesky. Nosí velké, barevné přívěsky. Také ráda nosí spoustu náramků. Náušnice si na sebe občas vezme. Ráda si lakuje nehty, takže celkem často mění jejich barvu. Nosí téměř cokoliv. Občas jí uvidíte v džínách a tričku, jindy v sukni a tílku, a příště ase v šatech. Nosí to co se jí líbí a na co má zrovna náladu.
Povaha: Aria je veselá a přátelská. Ráda je ve středu pozornosti a většinou se usmívá a má dobrou náladu. Nesnáší lidi, kteří pomlouvají a lžou každému do očí. Dokáže být i velmi ostrá a zlá a to když jí někdo vážně hodně naštve, urazí nebo dokonce zesměšní její kamarádky. To dokáže být hodně nebezpečná. Je spolehlivá a ráda pomůže. Miluje večírky a dny strávené s přáteli. Vždy si pro vás najde alespoň chvilku času. Je to v hloubi duše romantička.
Záliby: Aria miluje tanec, díky kterému se udržuje v dobré kondici. Také ráda zpívá, což jí celkem baví, ale živit by se tím nechtěla. Strašně hezky kreslí, dokáže namalovat dobrý portrét nebo krajinku. Ovšem nejradši kreslí zvířata a přírodu. Miluje procházky při západu slunce a pikniky. Když si potřebuje odpočinout většinou si něco přečte a nebo si pustí svou oblíbenou muziku. Jako malá se věnovala jízdě na koni,které se dnes věnuje pouze příležitostně. Nesnáší psaní dlouhých textů a matematiku.
Historie: Aria se narodila do bohaté rodiny jako jedináček. Žila v Benátkách. Rodiče měla ráda do doby než se dostala na střední. Tam potkala svého prvního kluka Tima. Rodiče ho neměli rádi a tak se kvůli němu hádali. Na konci střední spolu chtěli jet do Londýna. Když za ním šla, říct mu že by mohli jet někam jinam, načapala ho s jinou dívkou. Strašně se naštvala, že peníze co měla našetřené utratila za cestu na Havaj. Zbalila si to nejdůležitější a kreditku. Rodičům zanechala vzkaz, že měli pravdu a že odjíždí začít nový život. Rodiče jí do dneška posílají na kreditku peníze.
Bydlí v hotelu: Sun Dance